Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ truss parts ] pertandingan 1350 Produk.
Truss stage lighting Truss untuk pencahayaan panggung DJ Truss dengan atap untuk konser
| Bahan: | Aluminium 6061 |
|---|---|
| nama: | Rangka Alumunium, Rangka Atap Panggung Musik |
| Penggunaan: | Untuk konstruksi pameran perdagangan, pemasangan toko dan panggung konser |
Single TUV Speaker Truss Tower Aluminium 6082 Spigot Diameter Φ50mm
| perusahaan: | Produsen di Cina |
|---|---|
| Bahan: | Aluminium 6082 |
| Jenis: | Truss Display |
TUV Square Aluminium Spigot Truss Lighting Berdiri 20 × 2 mm Brace Tube
| Nama Produk: | Spigot Truss |
|---|---|
| Ukuran tabung: | 50 * 3mm |
| Ukuran sistem truss: | Disesuaikan |
ProSound Trangle Speaker Truss DJ Lighting Stage Silver Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Line Array Speaker Upright Truss / Customized Heavy Duty Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Black Indoor Layer Speaker Truss Aluminum Loading LED System 300x300 mm
| Aluminium Truss: | 6082-T6 Aluminium |
|---|---|
| Lapisan Truss: | 48.3mm Tabung Baja |
| penggunaan: | Atau di luar ruangan Indoor |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |


