Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ truss parts ] pertandingan 1350 Produk.
Bolt Circular Circular Aluminium Untuk Bintang Konser / Kabaret Berbentuk Lima Sudut
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Ukuran truss: | 300 X300 mm |
| Panjang melingkar: | 4 - 12 meter |
Acara Arc Aluminium Stage Circular Truss Atap 290x290 mm 6kg per meter
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Ukuran truss: | 290 X290 mm |
| Panjang melingkar: | 4 - 12 meter |
Spigot Aluminum A Speaker Truss Layer Truss DJ Lighting Stands 48.3mm Steel Tube
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
Adjustable Corrosive Bolts Simple Speaker Truss Diameter 50mm Performance Truss
| Connect Bolt: | M16*45mm bolt |
|---|---|
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
| Length: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
Metal Goal Post Truss Aluminium 10x10 m Garis Array
| Bahan: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Ukuran Truss: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| tujuan: | Layar LED Gantung, speaker line array dan kain latar belakang |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss 6082-T6 Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| Bahan: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Ukuran rangka: | 300 X300 mm |
| Bentuk: | Bintang, bentuk hati, bentuk tidak beraturan, disesuaikan) |
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Circular Irregular Shape Aluminum Spigot Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Bahan: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Panjang melingkar: | 4 - 12 meter |
| Warna: | Perak, hitam, merah |


