Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ trussing aluminium ] pertandingan 461 Produk.
TUV Stage Light Stand Aluminium Lighting Truss Lamp Metal Trusses Φ 50 × 3 mm
| Jenis: | Tangga, Segitiga, Kotak, Putaran |
|---|---|
| Bahan: | Aluminium 6082 |
| warna: | Aluminium alami |
Hexagonal Square Square Circular Truss Aluminium 300X300 mm Untuk Konser
| Ukuran truss: | 300 X300 mm |
|---|---|
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
| Panjang melingkar: | 4 - 12 meter |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Rangka Lipat Speaker Tahan Aluminium Perak Untuk Pameran Periklanan
| Penggunaan: | Acara, pameran iklan pernikahan |
|---|---|
| Melayani: | 24 jam |
| Warna: | Perak atau OEM |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Bolt Circular Circular Aluminium Untuk Bintang Konser / Kabaret Berbentuk Lima Sudut
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Ukuran truss: | 300 X300 mm |
| Panjang melingkar: | 4 - 12 meter |
Acara Arc Aluminium Stage Circular Truss Atap 290x290 mm 6kg per meter
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Ukuran truss: | 290 X290 mm |
| Panjang melingkar: | 4 - 12 meter |
520x470 mm Aluminum Foldable Truss / Triangle Spigot Truss Diameter Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |


