Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ spigot aluminium stage truss ] pertandingan 315 Produk.
Thick Square Folding Stage Truss 600x1200 mm Trussing System for Indoor Evening Party
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Brightsome Black One Meter Long Truss System Aluminum Stage Truss Quick Lock
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Easy Disassembly Stage Roofing Truss Aluminum Truss For Outdoor Game Activities
| Bahan: | Aluminium Internasional 6082 |
|---|---|
| Nama: | Rangka Atap Panggung Musik |
| Atas: | Dengan Atap dengan Tenda |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Reusable Aluminum Stage Roof Truss Spigot Display Lift Tower Suit Easy Install
| Nama: | Panggung Atap Aluminium Truss |
|---|---|
| Keuntungan: | Kenyamanan dan transportasi yang difasilitasi |
| Standar: | Sertifikasi TUV, ISO9001 |
6082 Rangka Atap Panggung yang Dapat Didaur Ulang 12m Bentang Maksimum untuk Acara Luar Ruangan
| Bahan: | Aluminium Internasional 6082 |
|---|---|
| Nama: | Rangka Alumunium, Rangka Atap Panggung Musik |
| Penggunaan: | Untuk konstruksi pameran perdagangan, pemasangan toko dan panggung konser |
520x760mm Event End Plated Square Truss Aluminium Bolt Truss for celebrations
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |


