Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ truss square ] pertandingan 908 Produk.
Aluminium Outdoor Stage Truss Frame Structure Display Truss Stage untuk Acara
| Bahan: | Aluminium 6061 |
|---|---|
| Nama: | Rangka Alumunium, Rangka Atap Panggung Musik |
| Penggunaan: | Untuk konstruksi pameran perdagangan, pemasangan toko dan panggung konser |
Speaker Lapisan Tahan Tahan Aluminium Truss Outdoor Show dengan tabung baja Las 48.3mm Las
| Tempat asal: | Guangdong, Cina |
|---|---|
| Standar: | TUV |
| Tersedia ukuran: | 2x2x8m / As disesuaikan |
Trussing Line Array Speaker Truss Layer Beam Konstruksi Kuat
| Acara: | Pameran, Konser |
|---|---|
| Nama Produk: | Rangka lapisan |
| Ukuran tabung: | 48.3mm |
Konser Stage Roofing Trusses Aluminium DJ Trussing Indoor 500kg - 4700kg Max Loading
| Bahan: | Aluminium Internasional 6082 |
|---|---|
| Nama: | Aluminium Truss, Musik Stage Roof Truss |
| penggunaan: | Untuk konstruksi fair trade, shop fitting dan concert stage |
Spigot Stage Roof Truss Fireproof Fireproof Indoor Trussing 16 Derajat Kekerasan
| tersedia: | 0,5-4M |
|---|---|
| bahan truss: | Aluminium 6082 |
| Memuat Tempat: | Guangzhou, Cina |
Steel Tube 50mm Layer Bolt Truss 2x2 m straight frame Lifting Stage With Wheels
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
Promotion Canopy Roofing Stage Roof Truss Screw Truss With Canopy Roof
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Outdoor Event Big Show Concert Light Duty Project Truss With Tent
| Component: | Truss & Stage & Tent |
|---|---|
| Name: | Stage Roof Truss |
| Size: | Custmoized |


