Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ trussing aluminium ] pertandingan 461 Produk.
Goal Post Truss Aluminium / Truss Global Goal Post Outdoor untuk Speaker Lampu
| Keuntungan: | Sederhana, Cepat |
|---|---|
| Bahan: | 6082 Aluminium |
| Mengebat: | Square Truss, Segitiga Truss, Folding Truss |
Exhibition Aluminum Truss Head Screw Spigot Steel Base Diameter Ø 50mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
DJ Trussing Goalpost Lighting Stand Hanging Colorful Background Cloth Film Show 6082-T6
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| Bahan: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Bagian rangka: | 500 x 500mm |
| Panjang: | 3M per tiang |
52x76 Spigot Heavy Duty Truss Aluminum Outdoor Φ60×6 mm Durable Hardness
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Custom Aluminum Trussing Stage Spigot Truss 20x14x8 mm Small Volume
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Factory History: | Over 15 years professional manufacture |
Silver Outdoor Exhibition Auto Show Folding Truss 50 * 4mm Aluminium Material
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Product Name: | Folding Truss |
| Events: | Exhibition,auto show |
Professional Box Truss System Stage Trussing For Indoor Event 500mm - 4000mm
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Heavy Aluminum Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Moving Light Round Aluminum Square Box Truss Silver Black Weld Connection
| Bahan dari truss: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Model: | Aluminium Square / Box Truss |
| Warna dari truss: | Perak Alami, Hitam, Merah atau disesuaikan |


