Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ trussing aluminium ] pertandingan 461 Produk.
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Bahan: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Ukuran rangka: | Sesuai permintaan Anda |
| Bentuk: | Bintang, bentuk hati, bentuk tidak beraturan, disesuaikan) |
Party Bolt Aluminium Circular Truss Untuk Konser Kabaret Bintang Berbentuk Lima Sudut
| Model nomor.: | TRS287 |
|---|---|
| Bahan: | Paduan aluminium 6082/6061-T6 |
| Ukuran Rangka:: | 287*287 Mm |
OEM Concert Aluminium Lighting Truss Cepat Merakit
| Model nomor.: | SQS290 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Warna: | Perak, Hitam atau disesuaikan |
Bolt Aluminum Square Truss Four Way Corner 300x300 mm Fast Installation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300mm |
| Length: | 0.5m |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| Konektor: | baut / sekrup |
|---|---|
| Paket: | Kotak karton |
| Bahan: | 6082 T6 Aluminium |
Square 6061 Aluminium Spigot Truss Box Lighting Truss System Untuk Kinerja
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |


