Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ trussing aluminium ] pertandingan 461 Produk.
1m Diameter 6082 Aluminium Spigot Truss Hot Truss Tower System
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
Custom Club Aluminium Spigot Box Truss Untuk Pencahayaan Dalam Ruangan
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
Indoor T6 Aluminium Spigot Truss Lighting Stage Roof Truss System
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
Kotak Aluminium Gimnasium Truss Bolt Trade Show Booth Loading Heavy Besar 450x600 mm
| Bahan: | Aluminium 6082 |
|---|---|
| Koneksi: | Spigot / Baut |
| Karakteristik: | tanpa atap |
Staging Square Trussed Roof Aluminium Adjustable Stage 1100Kg Max Loading
| Penjualan: | Grosir |
|---|---|
| perusahaan: | Pabrik OEM |
| Bahan: | 6082 Aluminium |
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Indoor Stage Roof Truss Customized With Aluminum Adjustable Stage
| Sales: | Wholesale |
|---|---|
| Company: | OEM Factory |
| Material: | 6082 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
Speaker Lipat Truss Tugas Berat yang Dapat Dilepas dan Tahan Logo Disesuaikan
| Penggunaan: | Acara, pameran iklan pernikahan |
|---|---|
| Melayani: | 24 jam |
| Warna: | Perak atau OEM |


