Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ trussing aluminium ] pertandingan 461 Produk.
Mobile Painting Scaffold Tower Plastering Working Bench Event Truss With Wheels
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Warna: | Perak |
| Tinggi: | 2 hingga 12 meter |
TUV Aluminium Square Truss Triangle Roof Trussing System 500mm - 4000mm
| Warna: | Hitam, Perak atau permintaan pelanggan |
|---|---|
| Bahan: | Paduan Aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Aplikasi: | Konser, Pameran, Acara, Pernikahan, dll |
TUV Aluminium Square TrussTriangle Roof Trussing System 500mm - 4000mm
| ukuran tabung: | 50 * 3mm |
|---|---|
| Berat badan: | 6kg per meter |
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Foldable Aluminum Spigot Exhibit Truss 520mm*950mm For Auto Show
| Application: | Heavy Duty Project |
|---|---|
| Model: | FT5295 |
| Events: | Exhibition,auto show |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Lightweight Rotating Circle Aluminium Trusses Square For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
Aluminium Layher Tahap Roof Truss / Disesuaikan Lapisan Scaffolding Parts
| Spesifikasi Normal: | 1 * 2m 1.22 * 2.44m |
|---|---|
| Tinggi tersedia: | H0.8 - 1.2M |
| penggunaan: | Acara, pameran iklan pernikahan |


