Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ spigot aluminium stage truss ] pertandingan 315 Produk.
Auto Show Folding Aluminium Trusses Black FT5295 Kode 10kg per meter
| Nama Produk: | Folding Truss |
|---|---|
| Ukuran tabung: | 50 * 4mm |
| Ukuran truss: | 1-4m, 520 x 950 mm |
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
Rangka Persegi Aluminium Keselamatan Ringan Untuk Performa Pesta
| Produk: | Rangka Spigot aluminium SQS287 |
|---|---|
| Bahan tabung: | 6061-T6 |
| Tabung utama: | 50*3mm |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
Party Bolt Aluminium Circular Truss Untuk Konser Kabaret Bintang Berbentuk Lima Sudut
| Model nomor.: | TRS287 |
|---|---|
| Bahan: | Paduan aluminium 6082/6061-T6 |
| Ukuran Rangka:: | 287*287 Mm |
Bintang Berbentuk Lima Sudut 6082 T6 Aluminium Truss Untuk Pesta
| Model nomor.: | TRS287 |
|---|---|
| Bahan: | Paduan aluminium 6082/6061-T6 |
| Ukuran Rangka:: | 287*287 Mm |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |


