Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ spigot aluminium stage truss ] pertandingan 315 Produk.
Peralatan Panggung Pencahayaan Aluminium
| Aplikasi: | LED Gantung, Speaker, Pencahayaan |
|---|---|
| Ukuran: | 50mm |
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
Concert Roof Stage Aluminum Spigot Truss 50×3 Mm Tube Customized
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Bahan: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Ukuran rangka: | Sesuai permintaan Anda |
| Bentuk: | Bintang, bentuk hati, bentuk tidak beraturan, disesuaikan) |
Single Link Aluminium Spigot Truss Lighting Goalpost Stand Protable Display
| Merupakan: | Aluminium Truss |
|---|---|
| Bentuk: | Tautan Tunggal atau Ganda |
| penggunaan: | Hanging LED Screen, speaker Arrey Line dan background cloth |
Rangka Lipat Speaker Tahan Aluminium Perak Untuk Pameran Periklanan
| Penggunaan: | Acara, pameran iklan pernikahan |
|---|---|
| Melayani: | 24 jam |
| Warna: | Perak atau OEM |
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Speaker Lipat Truss Tugas Berat yang Dapat Dilepas dan Tahan Logo Disesuaikan
| Penggunaan: | Acara, pameran iklan pernikahan |
|---|---|
| Melayani: | 24 jam |
| Warna: | Perak atau OEM |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |


