Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ spigot aluminium stage truss ] pertandingan 315 Produk.
7M Aluminum Goal Posts Stage Lighting Truss Systems Outdoor DJ Trussing Lighting System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| bahan truss: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Tube Utama: | 50 * 3mm |
| Fungsi: | Layar LED Gantung, Pengeras suara garis dan kain latar belakang |
290mm Pameran Aluminium Spigot Truss Untuk Acara Dalam Ruangan
| Model nomor.: | SQS290 |
|---|---|
| Bahan: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| tabung utama: | Diameter 50*3mm |
390 x 390 Customized Length Aluminum Spigot Truss Shiny Silver Truss System
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
6061 Aluminium Roof Exhibition Truss System Diameter 1m
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
Kustom 6082 Aluminium Roof Truss System Lighting Truss Ringan
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
Rotasi dan Angkat Aluminium Turning Circle Truss untuk Pindah Head Light
| Bahan: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Bagian rangka: | Ukuran 400x400 mm |
| Panjang: | Disesuaikan |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Customized Size Aluminum Spigot Truss Truss For Rental and Sale
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |


