Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ spigot aluminium stage truss ] pertandingan 315 Produk.
Lighting Stage 6061 Aluminium Square Truss Untuk Pameran
| warna: | Hitam, perak atau OEM |
|---|---|
| Bahan: | Paduan Aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nama Produk: | Top Quality Aluminium Ringan Hitam Squre/Kotak Truss |
Event 400mm 6082 T6 Aluminium Square Truss Bolt 50 × 3 mm Tabung 10kg per meter
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Ukuran truss: | 400 x 400mm |
| Panjang: | 0.5m-4m |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Dingin atau panas Galvanized 48.3mm Lapisan Truss untuk perlindungan jangka panjang
| Nama produk: | tahap rangka lapis |
|---|---|
| Aplikasi: | konser,Pertunjukan,Iklan |
| Sertifikasi: | ISO |
TUV Aluminium Square TrussTriangle Roof Trussing System 500mm - 4000mm
| ukuran tabung: | 50 * 3mm |
|---|---|
| Berat badan: | 6kg per meter |
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| Bahan: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Bagian rangka: | 500 x 500mm |
| Panjang: | 3M per tiang |
High Density Aluminium 48.3mm Layer Truss Untuk Konser Luar Ruangan
| Nama Produk: | tahap truss lapisan |
|---|---|
| Aplikasi: | konser,Kinerja,Iklan |
| Sertifikasi: | ISO |
520x470 mm Aluminum Foldable Truss / Triangle Spigot Truss Diameter Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |


