Semua produk
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminium Spigot Truss
-
Lapisan truss
-
Folding Truss
-
Platform Tahap Aluminium
-
Berputar dan Angkat
-
Crowd Control Barrier
-
Sistem Menara Truss
-
Aksesoris Truss
-
Speaker Truss
-
Tujuan posting truss
-
Stage Roof Truss
-
Kotak Aluminium Truss
-
Menara Perancah Aluminium
-
Tenda Struktur Aluminium
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
KukuTruss sangat mudah dipasang dan dilepas.
kata kunci [ roof lighting aluminium stage truss ] pertandingan 178 Produk.
6061 Aluminium Roof Exhibition Truss System Diameter 1m
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
TUV Stage Light Stand Aluminium Lighting Truss Lamp Metal Trusses Φ 50 × 3 mm
| Jenis: | Tangga, Segitiga, Kotak, Putaran |
|---|---|
| Bahan: | Aluminium 6082 |
| warna: | Aluminium alami |
520 X 760 MM Aluminium Roof Trusses 6082 12 - 30m Max Span Truss Roof System
| Bahan: | Aluminium Internasional 6082 |
|---|---|
| Nama: | Rangka Atap Aluminium, Rangka Atap Panggung Musik |
| penggunaan: | Untuk konstruksi pameran dagang, pemasangan toko dan panggung konser |
Custom Custom Stage Atap Truss Easy Install Aluminium Light Stand Pameran Pameran Luas
| Bahan: | Aluminium Internasional 6082 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Oblong, Segitiga |
| Ukuran Truss: | 287-1000mm |
Outdoor Events Stage Roof Truss Material 6082 12 - 30m Max Span for Hanging Lamps
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Konser Panggung Aluminium Lighting Box Truss System Diameter 15m
| Model nomor.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
Acara Arc Aluminium Stage Circular Truss Atap 290x290 mm 6kg per meter
| Bahan: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Ukuran truss: | 290 X290 mm |
| Panjang melingkar: | 4 - 12 meter |
Sistem Truss Aluminium Spigot Diameter 15m DJ Lighting Truss Stand
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
Indoor T6 Aluminium Spigot Truss Lighting Stage Roof Truss System
| Model nomor.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Bahan: | 6082-T6/6061-T6 |
| Membentuk: | Lingkaran |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


